Paskelbė, kiek už iškovotus medalius uždirbo Lietuvos plaukikai

Kiek uždirbo

Kinijoje visą kiek uždirbo vykusiame pasaulio plaukimo čempionate trumpajame 25 m baseine Lietuvos plaukikai iškovojo 3 medalius: vieną kiek uždirbo ir du sidabro.

KIEK UŽDIRBO CS:GO "ASTRALIS" KOMANDA PER 2018? [Stream Momentai]

Taip kiek uždirbo galutinėje visų šalių rikiuotėje užemė ąją vietą, o organizatoriai atskleidė ir kiekvieno jų uždarbius. Danas Rapšys nuotr.

Pranešti klaidą

Perpus trumpesnėje distancijoje, m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje, lietuvis iškovojo sidabrą. Rapšiui atiteko 18 tūkst. JAV dolerių.

orderis yra nuolatinis pasirinkimas

Rūta Meilutytė tapo pasaulio vicečempione 50 m plaukimo krūtine rungtyje, tačiau į kitų kiek uždirbo finalus lietuvei patekti nepavyko. Už sidabro medalį R. Meilutytė gaus 8 tūkst.

Grįžo į Lietuvą ir nė kiek nesigaili: ir čia galima uždirbti 5 tūkst. eurų

JAV dolerių premiją. Simonas Bilis plaukė dvejuose finaluose, tačiau medalio neiškovojo. Jis liko ketvirtoje ir penktoje vietose, o už šį pasirodymą S.

kiek uždirbo

Bilius savo sąskaitą papildys 11 tūkst. Dar 3 tūkstančius JAV dolerių dalinsis D.

Rapšys, S. Bilis, Deividas Margevičius ir Andrius Šidlauskas, kartu patekę į 4x m rungties finalą ir jame užemę 7-ąją vietą. Lietuvos plaukikai iškovojo daugiau medalių nei Prancūzija, Vokietija, Italija ir Lenkija.